Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
vojvoda velcev
#11
Evo ja nisam alcin tu sam da pomognem livada nije velika  svi da znate da je mala POP MARTIN HIMOVIC  poz svima
Odgovori
#12
ima li jos neko neki opis o velcanu ili je samo to sto himovic ima?pozdrav svima
Odgovori
#13
[Slika: fm44g1.jpg]

http://youtu.be/2nbMg8iyuKo
Odgovori
#14
ako znaš gde je grob dali znaš  u blizini ispod jedne staze ima jorgovani da cvetaju ili rastu.............
Odgovori
#15
Himoviću u livadi ima kamen i drvo kruška na kraj livade pećina
Odgovori
#16
Poslao: BrankoV
« poslato: 27.04.2014 u 23:15 » Umetnite citat
ako znaš gde je grob dali znaš  u blizini ispod jedne staze ima jorgovani da cvetaju ili rastu............



Tacno je    Brankov  jorgovani  jos postoje  i evo svi da snate posle jorgovani ide DERVIS  I ZNAKOVA KOLIKO HOCETE TACAN REZULTAT POP MARTIN HIMOVIC POZ SVIMA
Odgovori
#17
postovani kolege,jos uvek nisam stigo da posetim lokaciju,kad se neda,kisa. pada svaki put kad sam slobodan,a imam i drugog posla.nadam se za vikend da cu postici.hvala vam na komentarima i pomoci.
Odgovori
#18
Kolege i ja posle duzeg vremena da se ubacim u ovu temu,dali vodenica je ispod crvene lokve/krvave bare -lokve. voda ide od dve lokve po dola i ide na ali.uzunove vodenice ,a malo dalje je caush vodi 7 maske u podmol.Istocno je sokolica i kale grad ,a malo podalje Markova vrata i orlovac orlov kamen,malo juzno secen kamen,..itd,,,,ako greshim popravivite me.
Pozdrav
Odgovori
#19
na pogrešno mesto postavljeno................
Odgovori
#20
uvazeni kolega GORKI da te pitam nesto jesi li ti ovo napisao za mesto KOV DOL i grob vojvode velceva ako si mislio na ovo meto pisao si malo obrnutim redom tako da mozes da zbunis nekog,jos jedno pitanje jesi li video causa i mazge,pozdrav
Odgovori
« Starije Teme | Novije Teme »


Skoči na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 2 Gost(a)