Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Eксперимент уз помоћ видовњак
#61
Ја лично мислим да покушавам да помогнем шта могу на форуму и колегама. Хвала Богу немам љути карактер као моја пра-пра-деда воеводатa и да ће даље помагати, али само на они који ме поштују.
Odgovori
#62
posto verujemu to i verujem da postoje ljdi koji znaju ako vojvoda vidi ovaj komentar voleo bih da pogleda ovu sliku i da njegov prijatelj pomogne ako moze. pored mene je ukljuceno jos 5 coveka sa kojima radim tako ako pomogne i ako ima nesto delimo na ravne casti


Priloženih Datoteka
.wlmp   1.wlmp (Veličina: 2.22 KB / Preuzimanja: 48)
Odgovori
#63
(29-12-2013, 01:58 AM)dragan777 link Piše: posto verujemu to i verujem da postoje ljdi koji znaju ako vojvoda vidi ovaj komentar voleo bih da pogleda ovu sliku i da njegov prijatelj pomogne ako moze. pored mene je ukljuceno jos 5 coveka sa kojima radim tako ako pomogne i ako ima nesto delimo na ravne casti
JEL PODELJENO SVE NA RAVNE CASTI ?  Wink
Odgovori
#64
pozdrav drage kolege,sada cu podeliti s vama jedno moje iskustvo od pre neki dan,ovako odem s druga kod jedne babe koja baje i ja i on razapnemo pricu da se bavimo ovim poslom,a baba ce na to nama kako imamo sve to kuci i da netreba da idemo nigde drugde,mi kazemo ok GDE?ona nam objasnila od prilike tacna mesta,kada smo je poterali da podje s nama da nam pokaze ona je rekla 200e za obojicu i to samo da nam pokaze a da nebude tu kada se radi,mi smo rekli nema od tog nista,zatim posle dva dn dolazi jedan nas kolega kod nas nenajavljen i dovodi vidovnjaka koji se uhvati za lance stavi ruku na celo ko da mu smeta sunce i kaze meni u moj plac tu ima nesto,ovde ima nesto i sve se poklopila prica s babinom pricom,mi se samo pogledasmo a za njigov plac kaze daj mi papir  i olovku i nacrtao mu je ceo plac kucu okucnicu potok koji prolazi tu,a mi zgranuti bez teksta i kaze njemu tu tu i tu imas nesto,ok jedva cekali mi da on ode posto se zurio i naravno kazemo ako neceg ima delimo bratski,uhvatimo detektore dubince i nadjemo na ta mesta stara gvozdja koja su preko 30 god. u zemlji.
ZAKLJUCAK:
vidovnjaci vide zracenja ali neznaju da li je to obican metal u zemlji ili ne,tako sam ja shvatio sve to
Odgovori
#65
pozdrav svima. Da li je tema jos uvek aktivna? Jeste dobili odgovore u vezi sa slikama,i naravno da li su tacni? Pitam jer bih i ja postavio sliku,pa ako ste dobili odgovor da probam i ja. Pozz
Odgovori
#66
evo i od mene jedne slicice


Priloženih Datoteka Izvedena sličica(e)
   
Odgovori
#67
(28-05-2014, 09:04 PM)bata1 link Piše: pozdrav svima. Da li je tema jos uvek aktivna? Jeste dobili odgovore u vezi sa slikama,i naravno da li su tacni? Pitam jer bih i ja postavio sliku,pa ako ste dobili odgovor da probam i ja. Pozz
Tema je vruca . Mozda ne dobijes odgovor JAVNO , ali vredi pokusati . P.S * NEKI CLANOVI NISU AKTIVNI , ALI PAZLJIVO PRATE RAZVOJ SITUACIJE *  (ko razume ,shvatice )  8)
Odgovori
#68
(30-05-2014, 01:45 PM)aleksandarveliki link Piše: evo i od mene jedne slicice

ACO: ZA OVO I SAM ZNAS ODGOVOR  Wink OSIM AKO DAVAOCU INFORMACIJA NEVERUJES (DANAS SU IZGLEDA SVI SUMNJIVI)  8) a doticni gospodin nije vise na ovom forumu (sto neznaci da nije pod drugim imenom ili posmatra kao gost).
Odgovori
#69
Sad nema brisanja teme mora da se borimo meni je DEDA Vidovit bio. Zato
Odgovori
#70
AleksandreVeliki koje je ovo drvo?
Odgovori
« Starije Teme | Novije Teme »


Skoči na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 6 Gost(a)