Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
SUVA PLANINA
#1
POSTOVANI FORUMASI POSTO SAM ODSKORA U VASEM DRUSTVU NADAM SE DA NECETE DA MI ZAMERITE STO BI DA ZAPOCNEM OVU TEMU.OVIH PAR PITANJA KOJA CU DA POSTAVTM ME ZIVO INTERESUJU I BILO BI MI DRAGO AKO BI OVO PROKOMENTARISALI UGLEDNI CLANOVI OVOG FORUMA POPUT GROTAGOLDA,KOSACA,PLANDZIJE ,VUDT ALENA ITD.NAIME INTERESUJE ME ZAPLANJSKA STRANA SUVE PLANINE,I TO MESTA IZNAD KALETINCA ITO 1.KOZJA PADINA ZNAK JE CURAN ISKLESAN,2 KAMEN ZABA U LIVADU .3 MECKA NA LJULJASKU .4 ZAJCIJA STRUGA .5 RIMSKI BUNAR U PAVLOVSKO BRANISTE IMESTO VRELO TU JE IZNAD VRELA URADJENA OVNOVSKA GLAVA.I JOS ME INTERESUJE CRKVA SV PETRA I PAVLA PORED MALOG ROPOTA IZNAD VELIKOG KRCIMIRA,ZAMOLIO BIH VAS AKO NESTO ZNATE O OVIM MESTIMA A SIGURAN SAM DA ZNATE DA PROKOMENTARISEMO. ZA SADA TOLIKO OD MENE ZA SUVU PLANINU A IMA JOS TOGA STO CEMO DRUGOM PRILIKOM POZDRAV SVIMA I UNAPRED HVALA
Odgovori
#2
POZ  dragannikolic  Bravo  dobar komentar samo mi reci ako znas  za OVNOVSKA  GLAVA  sta znaci  i koliko vredi  glava poz
Odgovori
#3
pozdrav i tebi himovicu ,hvala na komentaru mada nisam najbolje razumeo tvoje pitanje,mislio si koliko vredi glava ovog ovna ili glava ovna uopste
Odgovori
#4
prijatelju javi se na pp znam coveka koji je iz kaletinca
Odgovori
#5
javi mi kad si sutra na forumu ,pozdrav
Odgovori
#6
HIMOVICU NISI MI ODGOVORIO
Odgovori
#7
Zanimljivi lokaliteti / Odg: SUVA PLANINA
« Poslednja poruka dragannikolic poslato danas u 17:36 »
HIMOVICU NISI MI ODGOVORIO







Ja vise neznam sta da odgovorim trasi sve imas tu u furum tacno    ako ti znas nesto pisi i ja cu dajle tako ide poz


Odgovori
#8
himovicu nisam razumeo tvoj komentar kolko kosta glava ,dali ovnova ili moja glava ,ja sam protumacio da mozda zelis da mi nagovestis da je tu nesto opasno da mogu glavu da izgubim ,tu te nisam najbolje razumeo ako to mozes da mi pojasnis ,pozdrav
Odgovori
« Starije Teme | Novije Teme »


Skoči na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 5 Gost(a)