Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
vidovita MARINA
#1
dali  neko  cuo  za  vidovitu  MARINA
#2
Od kudje ta Marina
#3
(02-03-2014, 11:18 AM)staro selo link Piše: dali  neko  cuo  za  vidovitu  MARINA
Ima nesto o Marini KARPATSKOJ na netu , moguce da si vec to nasao i procitao , ako je to ta Marina za koju pitas  ???
#4
meni  pricao  jedan  stariji covek  koliko  sam  cuo  od  njega on je  bio  prezadovoljan cak  je  reko da  ga  je  i  izlecila i  da  zivi negde  u  skoplju
#5
Hmmm sad mi u opste nije jasno koja marina se trazi "vidovita" ili "lekovita" ovo je garant neka doktorica.
#6
Ne znas gde je u Skoplje? ja sam iz Skoplje i cuo sam za jednu Marinu ali reci nesto o njoj pa da se raspitam sutra ako ti je hitno
#7
(02-03-2014, 07:52 PM)staro selo link Piše: meni  pricao  jedan  stariji covek  koliko  sam  cuo  od  njega on je  bio  prezadovoljan cak  je  reko da  ga  je  i  izlecila i  da  zivi negde  u  skoplju


AAAAAAAJJJJJJJJDDDDDDDDEEEEEEEE
A sta zna da leci i gledA????????
#8
nije u skoplju već u srbiji okolina lebana ...............
#9
Postovane kolege sto se tice Marine mogu Vam dati sve potrebne informacije vezano za nju. Kao prvo ona je bioenergeticar sto je nasledila od oca. Selo u kome zivi zove se MIJAJLICA. Zena prvenstveno leci bolesne ljude ali ima i drugih moci. Kod nje mora da se prespava ispred kuce i tek onda moze da te primi. Vrlo dobro zna sta radi verujte mi na rec. Kome trebaju jos neke informacije neka mi se javi na PP.
#10
HVALA.....
« Starije Teme | Novije Teme »


Skoči na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 1 Gost(a)