Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
orlovo gnezdo
#51
Orlovo gnezdo koje ja znam jos uvek je zatvoreno niko u njega usao nije pored njega jos uvek ima gnezdo  stena puknuta od dna do vrha i ima brsljan  iznad gnezda lep polu mesec koji pokazuje na cepku i..........pozdrav svima
Odgovori
#52
(29-01-2014, 06:45 PM)laki kes link Piše: Orlovo gnezdo koje ja znam jos uvek je zatvoreno niko u njega usao nije pored njega jos uvek ima gnezdo  stena puknuta od dna do vrha i ima brsljan  iznad gnezda lep polu mesec koji pokazuje na cepku i..........pozdrav svima

znas ti mnogo, ali ne znas pravu Wink
Odgovori
#53
Bekir postoje idruge cepotine tu svaka za sebe govori kao i znaci i za tebe vazi kao iza himovica .posalji broj na koji da ti posaljem slike pa se sam uveri imaj si m..a  a ne samo tastaturu. Pozdrav svima
Odgovori
#54
Himovicu nesto sam propustio  da ti odgovorim:orlovo gnezdo je nazvana pecina koja je zatvorena azbog visine na kojoj se nalazi nazvana je orlovo gnezdo,zatvorena polica porusena pa ti sad treba malo vezbe planinarenja  i spustanja ili penjanja da dodjes do njega.posto je oprema spremna sproleca  mozda ti kazem sta ima jos od znaci a mozda zavirim malo unutra tek toliko da vidmo sta ima.
Odgovori
#55
Iaki kes  znas da izazivas BRAVO    evo ti tacno odgovor za ORLOVO GNEZDA  I KO NEZNA DA ZNATE  ORGINAL IMA  I      SOFRA  AKO ZNA NEKO DAJLE JOS STA IMA NEKA PISE DA TE VIDIM KES PISI POZ
Odgovori
#56
Sta li bese ono iznad sofre.ima jos nesto veoma bitno a to je kako doci do sofre  ako mislimo na istu. Pozdrav
Odgovori
#57
SOFRA JE U PECINI (ZATVORENOJ) I NA NJOJ SE NALAZI ONO STO JE NAJVREDNIJE.  POZDRAV  Wink
Odgovori
#58
Podrav.Grota ja sam mislio spolja ,a sta je sve unutra i kako do njega korak po korak nije to na izvolte!?...
Odgovori
#59
Voli ovaj forum  u ovim zimskim danima i volim da komentarisemo o svim temama  i svako  slobodno neka komentarise i iznese svoje misljenje nije ovo jedino orlovo gnezdo ima ih mnogo opisana na raznim mestima i ima ostava nemoj da je moj komentar poslednji........
Odgovori
#60
Ajmo drustvo ima i orlovih gnezda koja su niska mnogo niska pa jos i zazisana lepo progovorite dusu oslobodite.........
Odgovori
« Starije Teme | Novije Teme »


Skoči na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 9 Gost(a)