Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
znak isklesan
#11
(16-11-2013, 12:58 AM)GROTAGOLD link Piše:KOSA TANKA USPRAVNA DEBELA....to smo mi u skoli zvali...SEDI ..KEC !!!
Seo sam  Tongue
Odgovori
#12
Nemam nameru da se zezam sa pripadnicima ovog hobija ,nisam u mogucnosti bio da slikam znakove pa sam nacrtao na papiru ono sto sam i video , a nadam se da cu uskoro to i uspeti ali isto tako mislim da je i ovo dovoljno da neko ko je ozbiljan i iskusan moze da da neku isprvavnu informaciju . Amater jesam ali sam ocekivao ovde na forumu da mogu da nadjem nekog stvarno iskusnog hobistu i isto tako sam siguran da  se dobar deo ljudi koji se bave ovim hobijem za saradnu i sirenje iskustva i znaja . Potrudicu se da u skorije vreme postavim sliku ali bih zamolio nekog za bilo kakvu pomoc gde se spominju strela ,kvocka i zmija .
Odgovori
#13
slikaj taj znak ako mozes i postavi
Odgovori
#14
(16-11-2013, 11:01 PM)mikan link Piše:Nemam nameru da se zezam sa pripadnicima ovog hobija ,nisam u mogucnosti bio da slikam znakove pa sam nacrtao na papiru ono sto sam i video , a nadam se da cu uskoro to i uspeti ali isto tako mislim da je i ovo dovoljno da neko ko je ozbiljan i iskusan moze da da neku isprvavnu informaciju . Amater jesam ali sam ocekivao ovde na forumu da mogu da nadjem nekog stvarno iskusnog hobistu i isto tako sam siguran da  se dobar deo ljudi koji se bave ovim hobijem za saradnu i sirenje iskustva i znaja . Potrudicu se da u skorije vreme postavim sliku ali bih zamolio nekog za bilo kakvu pomoc gde se spominju strela ,kvocka i zmija .

Mikane..veruj da ovde niko nema zle namere prema svojim kolegama (izuzetke necu da pominjem) ali je toliko obaveza i trke pred zimu ..tako da ce da te samo slika izvadi..ili malo strpljenja da dobijes zeljeni odgovor. Oznake koje spominjes nisu ni najmanje naivne ...ali...treba oci da to vide pa da objasne. Na forumu ces naci objasnjenja za skoro sve oznake i jos mnogo toga.
Odgovori
#15
(16-11-2013, 09:52 PM)GoldMonster link Piše:[quote author=GROTAGOLD link=topic=3035.msg25637#msg25637 date=1384556286]
KOSA TANKA USPRAVNA DEBELA....to smo mi u skoli zvali...SEDI ..KEC !!!
Seo sam  Tongue
[/quote]

Ovo se ne odnosi na tebe  Big Grin Wink
Odgovori
#16
Potrudicu se da sutra postavim sliku .
Odgovori
« Starije Teme | Novije Teme »


Skoči na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 1 Gost(a)