Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
koridor 10 od Vranja do Bujanovca.
#1
Zdravo  kolege.Cuo  sam  da  se  na  koridoru  ovih  dana radi  bez  masina  sve  rucno.  Kazu  tako  ce  ici  brze  a i plase  da  se  cupovi  ne  ostete Pre  toga  su  bagerom  otkopali  dva cupa  ruseci  jedno  manje  brdo,a  posle  toga  je  bager  udaljen.ceo  teren  snimljen , zatim  obelezen , obezbedjen  a  kopanje  je u  toku.Putari  su  ponovo  aktivni.Pozdrav  putarima  oni  kopaju  dok  se  mi  dopisujemo .
Odgovori
#2
  Zdravo  prijatelji. Upitanju  je  vise  desetina  lokacija  . Platili  su  da  se '' odozgo '' sa  visine  snimi  i  sada  rade.Nadam  se  dace  sve  stici  tamo  gde  bi  trebalo  u  drzavni  trezor.A  koridor  ce  nastaviti  da  se  gradi  kada se  sa  ovim  precim  radovima  zavrsi.
  ISKRENO  POSTENO  I  OPUSTENO.
Odgovori
#3
Zavrsice al po dedinjskim trezorima.Nego nadam se da negde ima Bozije pravde pa da ce narod imati koristi od svega toga.
Odgovori
#4
Setih  se  price  jednog  mog  seljaka  .Posle  drugog  velikog  rata    na  jednom  odboru      , nakon  govora  predsednika  odbora  javi  se  ovaj  moj  nesrecnik  za  rec  i  posto  mu  dozvole  da  i  on  kaze  nesto  racunajuci  na  podrsku  vlasti. Pocne  on  :Abre  ljudi  kazete  fabrike  radnicima  [aplauz],zemlja  seljacima[opet  aplauz]  ama  kako  se  niki  neseti  da  pita  a  kome  pare :Umesto  pare  dobio  je  motku  i  to  za  primer.  Pocnu  da  broje  pa  kao  zaborave  dokle  su  dosli pa  krenu  ispocetka .      Pare  ce  onome  kome  su  sudjene.
ISKRENO  POSTENO  I  OPUSTENO! 
Odgovori
#5
Zemlja krije mnogo toga,i na koridoru od granice sa Bugarskom prema Pirotu se radi vec godinu dana.Za sada se prica da su nasli na tri mesta.Kod Dimitrovgrada su nasli skulpturu svinje sa prasicima.
Odgovori
#6
Zdravo  indijana.  Kazes  skulptura  svinje  sa  prasicima?  Da  nije  bila  suplja  iznutra  kao  sto  je  bila  glava cara  Konstantina?
Odgovori
#7
Nije mi poznato,informaciju sam cuo od coveka koji radi na koridoru.
Odgovori
#8
Za  glavu  znam  da  je  napravljena  suplja      i  da  je  sada  suplja,  a  koliko  zanam  dugo  vremena  je  bila  puna.  Pomislih  mozda  je  i  svinja  sa  prasicima  jedno  vreme  bila  puna. 
          ISKRENO  POSTENO  I  OPUSTENO  !!!! 
Odgovori
#9
suska se suska  Wink
http://www.kurir-info.rs/vesti/drustvo/i...135426.php
Odgovori
#10
puste zelje pusti snovi velika masta ....kako uspevate da od komarca napravite magarca svaka cast 300 kila zlata zlatna fontana u centru sela drugari jel vi slusate sebe sta pricate tojest pisete
Odgovori
« Starije Teme | Novije Teme »


Skoči na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 3 Gost(a)