Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nesto novo - tunel prema... ?
#1
8)


Priloženih Datoteka Izvedena sličica(e)
       
Odgovori
#2
Ovaj tunel vodi prema turskoj tvrdjavi. Ima li neko zapis ili nesto za te tunele, pa da ih radimo ???
Odgovori
#3
Pozdrav neta,
U kom mestu se nalazi ovaj tunel?
Odgovori
#4
Blizu turskog kazamata, ako znas gde je. Imam i klip sa tog mesta...
Odgovori
#5
Vrlo intereresantno, ako hoces javi se na pp

Marsovac
Odgovori
#6
(31-08-2013, 09:15 PM)neta bor 2 link Piše: Blizu turskog kazamata, ako znas gde je. Imam i klip sa tog mesta...
Jel u pitanju selo izmedju Bora i Zajecara ? Wink
Odgovori
#7
POTREBNA POMOC ILI SAVET prikazan tunel sa slike je otkopan , usao sam unuta . Hodnik je dugacak 22m pa se produzava i sa leve i sa desne strane , ja sam nastavio pravo i stigao tacno 40m koliki mi je kanap bio .Veoma interesantno je da strujanje vazduha ima sa svih strana i mala mesta gde su naj verovatnije stojale lampe . Na nekim mestima sam nasao parcice gvozdja ,A JASNO SE VIDI DA SU TUNELI DUGACKI RAZGRANANI I OCUVANI . PA BIH VAS ZAMOLIO DA AKO NEKO NESTO ZNA ILI POSEDUJE NEKI PODATAK ILI NESTO SLICNO DA SE JAVI A VOLJAN SAM I DA POVEDEM NEKOGA KO MALO VISE ZNA O TAKVIM MESTIMA. I NAPOMINJEM DA JE TURSKI KAZAMAT U OKOLINI KOJI JE DOSTA LJUDIMA POZNAT . IZBACIO BI DA VIDITE KLIPOVE SA TOG MESTA ALI NEMOGU NECE DA IH IZBACI NA FORUM  A IMAM SNIMLJENO DOSTA STVARI PA NEKA MI NEKO POMOGNE AKO ZNA I HOCE ---SASA BOR
Odgovori
#8
Upotrebi  http://tinypic.com/  za postavljanje video snimka ili ako imas youtube (svoj kanal) postavi tamo pa daj adresu.
Odgovori
#9
SADA CU DA PROBAM TO DA IZVEDE MESNALAZIM SE SA TIM STVARIMA ALI AKO JE TO JEDINI NACIN POZVACU NEKOG KO ZNA PA CU IZBACITI TE KLIPOVE HVALA NA POMOCI--GROTAGOLD--
Odgovori
#10
Jel kazamat okruzen bagremovom sumom ?  ;D
Odgovori
« Starije Teme | Novije Teme »


Skoči na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 2 Gost(a)