Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
GOSTUSA
#41
grad pobede ja zatrpah ulaz sa 100 čoveka doći če dan kada će za tri dana otvori ti samo te kunem nemoj moje zlato vadit sa cigana ja sam ih na mesto vešala sve obesio.... lepota ....
Odgovori
#42
Mesto je BESILCA , postoji . a pop nam nije verovao romima .
Odgovori
#43
Ja vas ljudi nista ne razumem, tamo je radila mehanizacija nebrojeno dana, da ima necega vec bi bilo pronadjeno, i dalje ekipa radi ali bez uspeha, sto znaci da se trazi na pogresnom mestu. Ne kazem da je srbenica "corak" ali to sto se trazi nije tu gde se trazi nego je mozda samo malo...
Odgovori
#44
odakle ti podatak da je tamo radila mehanizacija kad tamo ne mnogu da izadju ni volovska kola a kamo li mehanizacija
Odgovori
#45
zna cela gostusa za mehanizaciju, nije to bilo skoro, mozda su trazili na pogresnom mestu, srbenica nije mala, imam ja jednu teoriji koju cu proveriti na terenu a necu se ni penjati na srbenicu pa cu objaviti ovde
pozdrav svim tragacima
Odgovori
#46
to su lazi tamo odlazim 25 godina i nikakva mehanizacija se gore na srbenicu nije penjala
Odgovori
#47
Mozda i nije, meni su tako rekli ljudi koji su ziveli u gostusu a preselili se u grad bas pre nekih 25-26 godina, ako lazu, lazem i ja vas.
Odgovori
#48
znaci ipak cista laz i nemoj te da pisete na forumu ono sto niste proverili mislim da je svima ovde stalo da dodju do nekih relevantnih podataka kako bi mogli uz Bozju pomoc nesto i da nadju a ne da se varamo i sluzimo tudjom pamecu, pozdrav svim forumasima
Odgovori
#49
ima dva ulaza u jedan smo razbili zid pa se pojavili tri stepenika sa leve strane i četri sa desne  mislili smo da tu ima i stepenice su slomnjene i ništa a onda se jedan drug navalio na zid i on je popustio i srušili ga i pojavio se hodnik 50 metra i sada ima  egde na sredini jedna maskirna vrata koje niko nije primetio i nismo smeli dalje,,,,,,,, od datle na jedno 500 metra ima pećina u nj ima jezero kada padne kiša gore tu nadolazi voda i moze da se udaviš ona ja na ulazu toliko tesna i izgleda kao pizda....nismo smeli da udjemo jer nismo znali ništa ali je dolazio čovek iz beograda i trazio je to mesto govorili su meštani......blizu je gostuša od tih ulaza nisam siguran .vazdušna linija od5 do 7 km.
Odgovori
#50
..."pizdin kladenac"? ? ?...samo nije jasno ovo oko .."covek iz beograda"?
Odgovori
« Starije Teme | Novije Teme »


Skoči na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 24 Gost(a)