Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
cesma
#1
ovo je cesma u selu Kusa Vrana, pre desetak godina bila je neka prica da su neki tragaci pomerili kamen odozgo i uzeli neko zlato mislim da bese oko 8 kila., i da ih je policija uapsila.

[Slika: wwwwwgd.jpg]
Odgovori
#2
Lepa česma mogao si i manastir da slikaš?

Ja nisam baš siguran za tu priču, da je tako bilo sigurno bih i ja čuo....
El Loko bolje ti je da se vratiš nameštanju satelitskih antena i digija, zaboravi ovakve stvari to rade profesionalci :lol: :lol::lol:
Odgovori
#3
Ocigledno da postoje najmanje 3 grupe posetioca ovog foruma Iz razlicitih delova jugoistocne Srbije. Najverovatnije se i clanovi iz istog kraja medjusobno poznaju (ja npr. znam Miska, Indianu, Lovcanablago i Ndjokic91) Zaklusio sam da je jedna gruoa sa severa(Majdanpek i taj vlaski kraj),druga je iz okoline Pirota I Dimitrovgrada i mi tu negde izmedju . Zanima me ima li nekog sa Jastrebca ,iz Zaplanja ,Bele Palanke, Leskovca ,Surdulice. Ima tamo vrlo interesantnih stvari.
Odgovori
#4
d kovac » Sub Dec 11, 2010 2:11 am
Lepa česma mogao si i manastir da slikaš?

Ja nisam baš siguran za tu priču, da je tako bilo sigurno bih i ja čuo....
El Loko bolje ti je da se vratiš nameštanju satelitskih antena i digija, zaboravi ovakve stvari to rade profesionalci :lol: :lol::lol:



zasto je bolje da zaboravim? za sat. antene se ne brini. zasto da zaboravim? jesi li ti profesionalac? kako se postaje profesionalac?
Odgovori
#5
zato što je to ozbiljan posao a ti mi ne ulivaš poverenje mnogo si neozbiljan...
profesionalac nisam i njih sigurno nećeš nači na forumima...

Plandzijo daj čoveku neki plan za kusu vranu, vidim da čovek pretlja nešto oko tog mesta a rođen je u njoj to je 15km od poganovskog manastira!!!!!!
Odgovori
#6
zasto sam neozbiljan?,
Odgovori
#7
naravno da ima i nas palančana,pitajte šta vas interesuje .pozdrav !
Odgovori
#8
a ima i iz Leskovca tacnije iz okoline Le.Pozzzzzzzzz
Odgovori
#9
Pogledajte spisak toponima pa ako nesto prepoznate i znate neki znak ili neko karakteristicno mesto a vi ne budite lenji nego to uslikajte i postavite na ovaj forum . Sto se mene tice ja vam sigurno necu ostati duzan iskrenog odgovora. Pozdrav.
Odgovori
#10
Citat:Zanima me ima li nekog sa Jastrebca ,iz Zaplanja ,Bele Palanke, Leskovca ,Surdulice. Ima tamo vrlo interesantnih stvari.
Ima ja sam iz okoline Surdulice ,a sto se tice znakova postavicu samo da malo otopli vreme posto dok sam isao na ternu nisam nosio fotoaparat POZZZZ...
Odgovori
« Starije Teme | Novije Teme »


Skoči na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 5 Gost(a)