Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
VLASKI KLADENAC
#21
Zdravo, video sam da si nasao peticu na steni. Plan kaze ovako ispred pecine na tri koraka nalazi se znak petica a ta stena na kojoj se nalazi znak mora da bude siljata. Iskovana lobanja na steni ispod lobanje ima mesto koje je barljivo , mocvarno ,samo kada ima vode ....
Da li se sada nesto slaze? Ako da pisem jos?
Pozdrav
Odgovori
#22
poprilicno se slaze samo mocvara je malo dalje mozda 2km.Lobanja je negde oko 300m. nize prema reci ali su je unistili.pozzz
Odgovori
#23
Polumesec sa zvezdama je zlato u pecini ali treba obratiti paznju zbog lobanje tu ima zamke, X u krug zatvoren prolaz, saka ako je desna onda desno ako je leva onda levo e sad niste napomenuli saka sa prstima ili ne.
Odgovori
#24
Брате, ако направите слику руци или га нацртате - то је важно она ће вам рећи шта да радите.
Odgovori
#25
početni znak


Priloženih Datoteka Izvedena sličica(e)
   
Odgovori
#26
Postovani g.Deka grom,

mislim da je lokacija koju opisujete u Istocnoj Srbiji kod sela Rgotina.

S postovanjem,

Vudi Alen
Odgovori
#27
moguce.bicu neko vreme odsutan,od prilike do 10.08.13 i onda da se cejemo.pozdrav
Odgovori
#28
ispod lobanje se nalazi izvor,nije močvara.lobanja stoji i dan danas.ovih dana cu otići da je slikam.čija ostavstina je u pitanju?
Odgovori
#29
ZA Vlaski Kladenac  treba mnogo  POP MARTI JE REKA DOK SAM JA KRIJO NESTO  9 OPINCI PO CEPAO A NEKO DA NACE 30 OPINCI TREBA I ZATO JE TESKO ALI VI NIKO NERAZUME POZ
Odgovori
#30
Mozda si iscepio i 90 opince ali ima ko moze i bos da go najde, pozdrav za aktivnite sportisti, sekoe dobro.
Odgovori
« Starije Teme | Novije Teme »


Skoči na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 24 Gost(a)