Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
babin zub
#11
kosac ima igla a tu ublizini ima i makaze
Odgovori
#12
pozdrav kosac..bila je nekad i igla sa koncem i naprsnjak sve je nekad bilo ali vise nema...da smo se ranije upoznali pa makar i na ovaj nacin i na ovom lepom forumu koji ima jako zanimljivih i dobrih stvari,mozda bi tad bilo jos necega,ali se zna gde su znaci bili,mozda ni sad nije kasno....pozdrav ovom prilikom adminu i naravno svim clanovima foruma..evo jedne lepe slike bolvana...pa do proleca....


Priloženih Datoteka Izvedena sličica(e)
   
Odgovori
#13
evo jos nekih....


Priloženih Datoteka Izvedena sličica(e)
       
Odgovori
#14
hvala opsesija na ovim predivnim slikama... pozzzz
Odgovori
#15
Kako me ovaj mali vrh neodoljivo podseća na jedan koji sam ja obilazio prošlog leta...ali evo kako destrukcija nekih divljih tragača ostavlja pustoš za sobom....na svu sreću nisu dobro odmerili poziciju Big Grin 8)
[Slika: 34sezyf.jpg]
Odgovori
#16
hvala dasty... ;D...tako je grotagold..nazalost se unistavaju citava brda a za ove znakove i da nepricamo,samo mi takav tip ljudi nikad nije bio jasan... ??? i verovatno nikad nece biti...ne razumem takvu sebicnost...
Odgovori
#17
Ma nije tu reč o sebičnosti  već o nemoći ! Kad već nisu bili u stanju da rastumače znake i da dodju do cilja onda u napadu besa i nemoći unište to što je uklesano....u stilu  "KAD JA NISAM IMAO KORISTI E NEĆE GA VALA NIKO NI IMATI"...Jadnici...kad bi se oni samo pitali  >Sad ..nije dato onom ko je našao već onom kome je sudjeno !!!!!
Odgovori
#18
To je ono primitivno u ljudima...da napakoste pa bilo kome.......a ustvari su toliko mali da samo tako mogu biti pomenuti....
Odgovori
#19
Zdravo opsesija Big Grin
Ne sekiraj se ako je znak polomljen vazno je da znas gde je bio, ostave su daaaleko od datle. Wink
Pozdrav Smile
Odgovori
#20
Zna se kosac gde su bili ;D..na svu srecu...jedan moj prijatelj je znao tamo i kameno korito na bolvanu gde je bilo podignuto na kamenu visoko u kome je bila rupa kroz koje se moglo nisaniti....ali to vec dugi niz godina vise ne postoji tamo.....nazalost Sad...samo neka dodje prolet sto bi rekli i eto nas gore...pozzzz
Odgovori
« Starije Teme | Novije Teme »


Skoči na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 8 Gost(a)