Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
pomos za ovaj znak
#1
se bara resenie za srce vo blizina negova ima i drugi znaci


Priloženih Datoteka Izvedena sličica(e)
   
Odgovori
#2
VIdi druze , Najbolje ti je da pitas gospodina MILANA AT a . On ti je dezurni poznavalac svih vrste rupa za miniranje . Po njemu je ovo specijalna rupa  ,trouglasta , za stavljanje onih petardi (Trouglastih ) . E posto je dubina malo veca trebas staviti tu vise komada da bi moglo kada pukne da se vidi . E sad se ti lepo zapitaj sto su oni pravili pre toliko godina bas truglaste rupe kad su te petarde izmisljene tek skoro . Tesko ti mogu ja odgovoriti ali imas tu pametnih osoba pa onda pitaj njih . Naravno da ti nece odgovoriti jer nisu bili na tom casu u njihovoj skolici za zajebante. Ili si naravno mogao da odes na onu rupu od njegovog sajta koja se zove vumi i da ga pitas . Naravno posto je moja jedina skola polje i planina a jedini ucitelj iskustvo reci cu ti o cemu se radi . To ti je druze jedan lep znak za veeeliku grobnicu . i jaku naravno . Fali ti rupa u sredini da bude carska ili nekog iz carske porodice .

P.S. Milane da nije malo gej da kazes guza . Kaze se bulja ili dupe po naski . A sto se ostalog tice zaista verujem da je jedino sto ti imas da ponudis samo trncic i zato ga svestrano nudis . I da , ako hoces da predjemo kod tebe da pisemo i da ti ulepsavamo sajt ti samo kazi . Mi ovamo dolazimo iz ljubavi prema lupanju a kod tebe ima da nam platis po ucinku i da vidis . Ima sve da puca od izraza i od nauke . Ali to se placa kume nije u redu da coveku rasturas sajt tim tvojim konstantnim neumesnim upadima i zacikavanjem .
Odgovori
#3
zmajuuuuuuuuuuuuuu
Odgovori
#4
Ako mislis da ti neko pomogne u vezi ovoga,,daj malo vise detalja,,koji je deo u pitanju,,koji je jos znak u blizini....Jel Makedonija,,srbija,,koja planina i sl...sve to negde neko ima zapisano.....Ali mu treba neka polazna informacija sta da trazi..ovako ce ti se nece javiti niko sa pametnim odgovorom.
Odgovori
#5
se raboti za makedonija za bitolskiot region  pod ova srce ima uste edno samo i ima razni stapalki nemozam da kazam tocno za kakvi stapalki se raboti  kako od srna ima i pogolema kako sepa idi od mecka i site se vo blizina vo radius od dva metri
Odgovori
#6
eve go drugoto srce


Priloženih Datoteka Izvedena sličica(e)
       
Odgovori
#7
(18-01-2013, 09:36 PM)mincic link Piše:VIdi druze , Najbolje ti je da pitas gospodina MILANA AT a . On ti je dezurni poznavalac svih vrste rupa za miniranje . Po njemu je ovo specijalna rupa  ,trouglasta , za stavljanje onih petardi (Trouglastih ) . E posto je dubina malo veca trebas staviti tu vise komada da bi moglo kada pukne da se vidi . E sad se ti lepo zapitaj sto su oni pravili pre toliko godina bas truglaste rupe kad su te petarde izmisljene tek skoro . Tesko ti mogu ja odgovoriti ali imas tu pametnih osoba pa onda pitaj njih . Naravno da ti nece odgovoriti jer nisu bili na tom casu u njihovoj skolici za zajebante. Ili si naravno mogao da odes na onu rupu od njegovog sajta koja se zove vumi i da ga pitas . Naravno posto je moja jedina skola polje i planina a jedini ucitelj iskustvo reci cu ti o cemu se radi . To ti je druze jedan lep znak za veeeliku grobnicu . i jaku naravno . Fali ti rupa u sredini da bude carska ili nekog iz carske porodice .

P.S. Milane da nije malo gej da kazes guza . Kaze se bulja ili dupe po naski . A sto se ostalog tice zaista verujem da je jedino sto ti imas da ponudis samo trncic i zato ga svestrano nudis . I da , ako hoces da predjemo kod tebe da pisemo i da ti ulepsavamo sajt ti samo kazi . Mi ovamo dolazimo iz ljubavi prema lupanju a kod tebe ima da nam platis po ucinku i da vidis . Ima sve da puca od izraza i od nauke . Ali to se placa kume nije u redu da coveku rasturas sajt tim tvojim konstantnim neumesnim upadima i zacikavanjem .

Nisam znao da je on vlasnik Vumi foruma, citao sam tamo nesto, ali mu je forum kao lavirint i zakljucan bolje nego sef NBS. Pa u tom slucaju stvarno nije lepo sto je dosao ovde i kvari svaku temu i spamuje, mogu i da citiram delove koje sam video, ako nekome smeta sto sam ovo napisao bez argumenata..

Pozdrav
Odgovori
#8
Od sada ce sve provokacije BILO CIJE BITI BRISANE.Nema potrebe za ta kvim stvarima..Da dolazi ovde i pravi pometnju a pri tome nikom ne pomaze svojim lupetanjem..nemora ...Neka ide na svoj i tamo lepo do mile volje neka prodaje mikroskope i ostalo,a ove ljude ovde koji se polome po planini i dodju ovde ili da podele ili da nadju resenje neka vise zaobidje...A ne da zbog par njih ostali ispastaju...............
Odgovori
#9
Kolega po meni je trougao bar ga ja tako vidim vidi u pravcu gde mu vrh gleda ima li neka ploca ili je zazidano ali trazi pri dnu ili malo raskopaj mora da ima ulaz a mozda i neki znak.To je rimsko ako otvorite samo polako i ne zurite ko zna sta sve ima od namestaljki a i zatrovano je sigurno.Ako imas celu sliku mesta prosledi mi je da pogledam mozda bih mogo da te uputim malo bolje bar kad bih video pozadinu iza znaka?
Odgovori
#10
za edna nedela ke odam ke ja slikam cela karpa i posiroko fala na pomosta
Odgovori
« Starije Teme | Novije Teme »


Skoči na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 3 Gost(a)