Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Selo Lipnica
#11
kosac ja cu objasniti  jednom tvom kolegi gde je lipnica.uostalom cucemo se
Odgovori
#12
OTVORENA PECINA U NJOJ PRONADJEN NOZ I KOTAO ZATIM OTVOREN I DRUGI ULAZ NADJEN UKLESAN JEDAN ZNAK TREBA OTVORITI I TRECI ULAZ TRAZI SE PLAN PRE 30 GODINA DOLAZIO COVEK IZ BUGARSKE ALI TADA TO MESTO NISU USPELI DA NADJU NADJENO JE MNOGO KASNIJE TO STO IM JE TADA PRICAO SVE JE NADJENO JEDINO STO NIJE SVE REKO TADA MI SMO POTOMCI TIH LJUDI KOJI SU OTVORILI PECINU TRAZIMO POMOC MESTO SE NALAZI SVRLJISKOM KRAJU AKO NEKO IMA PLAN NEKA SE JAVI IMA JOS DOSTA STVARI KOJE NISMO NAVELI ALI SE NALAZE NA TOM MESTU POSEBNO BIH ZAMOLIO KOLEGE IZ BUGARSKE DA SE POTRDE  SARADNJA SA SVIM KOLEGAMA MMOGUCA
Odgovori
#13
lipnisa????znam gde je!rekao bih al ne bilo kome!A onima kojim su izjavili da molim za saradnju,rekao bih po nasem"Itra macka u prazn kovceg"
Odgovori
#14
MILE da se ne nalazi u pecinu slucajno MERMERNA PLOCA i na nju 2 zmije gledaju jedna u drugu i krst izmedju njuh i mrtvacka glava?
Ili mi posalji na PP.koji jos od znakova ima imam nesto za to?
Odgovori
#15
Zdravo svima
Kada sam napisao da trazim Lipnicu , to sam uradio iz jedinog razloga zato sto posedujem original. Nekoliko ljudi  se predstavlja da sam im rekao sta i kako - lazu >Sad. Jer vec nekoliko puta se moje ime zloupotrebljava u medjusobnim komunikacijama.
Znaci ko zna Lipnicu neka kaze a ja cu TEK  tada reci zvana mesta koja se traze i sta se SVE trazi.
Mislim da je to korektno. 8)
Pozdrav Smile Wink
Odgovori
#16
ja znam gde je .al ne kazujem bilo kome.narocito ne nekome ko je izjavio da molim clanove za saradnju.dakle trazim izvinjenje upravo od pokretaca ove teme.jer svako je jak za sebe. opet kazem ITRA MACKA U PRAZAN KOVCEG.u prevodu"sta ce onaj koji sve zna nesto i ima dokument kada nezne dali je to u knjazevac, zajecar,bugarsku,vranje...ja ne mogu s njim jer nisam nicije podpetalo.
Odgovori
#17
Zdravo gospodine Vusta
interesujeme gde sam ja to izjavio da TI trazis clanove za saradnju.Molim za odgovor!!!!!!
Odgovori
#18
Kosac
ja cu da ti dam odgovor na ovo pitanje . Nas drug vusta dize tenziju bez veze . neko ga je lazno se predstavljajuci i uzimajuci necija imena u usta neopravdano  UVREDIO  i sad je on covek ljut na sve . Zna on ko su mu sve pravi ortaci i potencijalni saradnici . SAMO POSTENO .
Odgovori
#19
Jesu uvredili coveka.... a mislim da nije zasluzio.....a nije pokvaren da ih imobilise i nastavi dalje nego se uvredio.....
Odgovori
#20
Ja s'tem nemam nista... ajde kazi Vusta...

Anunaki
Odgovori
« Starije Teme | Novije Teme »


Skoči na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 5 Gost(a)