Forum skriveno blago - zakopano blago
Eксперимент уз помоћ видовњак - Oblik za Štampu

+- Forum skriveno blago - zakopano blago (https://www.skrivenoblago.com/forum)
+-- Forum: Razno (stvari koje su vezane za zakopano blago) (https://www.skrivenoblago.com/forum/forum-7.html)
+--- Forum: Razno (https://www.skrivenoblago.com/forum/forum-73.html)
+--- Tema: Eксперимент уз помоћ видовњак (/thread-1522.html)

Stranice: 1 2 3 4 5 6 7


Odg: Eксперимент уз помоћ видовњак - luda1966 - 05-05-2013

Hristos voskrese braco


JARILO - bili - 07-05-2013

Interesantno je da su Srbi, pre primanja Hriscanstva, slavili na isti dan - Svetog Jarila (Jar-kao toplota, kao zar). Dan kada pocinju letnje vrucine.                -


Odg: Eксперимент уз помоћ видовњак - grotagold - 07-05-2013

Evo jos jedan pokusaj i jos jedan prilog sa malo boljim slikama da nebude bas iz satelita vec ovako...sa terena i blize i jasnije pa ako covek moze da kaze nesto bicemo srecni a ako ne opet dobro...bar je bila dobra volja.  Wink
[Slika: v5d3pw.jpg]


Odg: Eксперимент уз помоћ видовњак - Valchan Voevoda - 09-05-2013

(07-05-2013, 09:51 AM)grotagold link Piše: Evo jos jedan pokusaj i jos jedan prilog sa malo boljim slikama da nebude bas iz satelita vec ovako...sa terena i blize i jasnije pa ako covek moze da kaze nesto bicemo srecni a ako ne opet dobro...bar je bila dobra volja.  Wink
http://i44.tinypic.com/v5d3pw.jpg
XXX XXX XXX XXX ............tekst je sklonjen jer sadrzi privatne poverljive podatke.


Odg: Eксперимент уз помоћ видовњак - citytaxi - 09-05-2013

Grotagold dobio si brz odgovor od Valchan Voevode sto nije tako losa ideja da probas sa metal detektorom, ako nemas uspeha angazuj skener ,ali ako pak ni skener neda rezultate vidi neki rovokopac pa iskopaj rupu 10 metara sirine , 10 metara duzine i naravno 3 metara dubine,tako da ces biti siguran dali nesto ima ili nema . Poznajem i ja jednog t vidovnjaka koji bi te tako posavetovao.  P.S  " BAS TI ZAVIDIM , DOBIO SI NAJBRZI MOGUCI ODGOVAR, NADAM SE DA SI SE BAS PRIJATNO IZNENADIO, EH STO I DRUGI NISU TAKVE SRECE NEGO TREBA DA CEKAJU PO NEKOLIKO MESECI DA DOBIJU ODGOVOR. Srecno Grotagold ! ! ! "


Odg: Eксперимент уз помоћ видовњак - grotagold - 09-05-2013

Citytaxi...po obicaju zamajavas se sa nekim bezveznim izjavama ali ti ne zameram mi smo stari borci. Ja sam prvo proverio teren sa MD a onda sam postavio sliku. Nisam ja sa kruske pao ili sa neke druge rodne vocke na glavu pa da igram samo na prvu kartu.."STARI SAM JA I PREVEJANI BORAC" Nas priatelj vojvoda mi je poslao odgovor kome sam se i nadao a dobio sam ga prvi jer je imao sta da kaze na postavljenu sliku...da ne kazem imao je materijal u odnosu na neke koji postavljaju prirodne lepote nase zemlje ponosne ili prazna gnezda odakle su ptice odavo odletele. Kako mi je napisao tako sam par dana pre toga i nasao. PUNO SRECE SVIMA VAMA NA VASIM PRETRAGAMA.


Odg: Eксперимент уз помоћ видовњак - Acabeograd - 09-05-2013

HAHAHAHAHAHA OVA TI JE DOBRA,,,ZA PEJZAZE..........ZNACI DA NE CEKAJU UZALUD..HAHAHAHA,, IZGLEDA DA MORA DA SE PROMENI UGAO SLIKANJA.......


Odg: Eксперимент уз помоћ видовњак - Valchan Voevoda - 10-05-2013

Kолеге, хвала свима који су писали на ту тему до данас. Очигледно је почела игра постаје грубљи и неки људи мисле да смо ми овде да огребу наше језике са чешљем и њихови нерви нису могли да поднесу преоптерећења. Проблем је њихов. Онај који верује и има чисто срце и размотрити да зна како ме наћи.
Админ, можете мирно обрисати тему.  8)



Odg: Eксперимент уз помоћ видовњак - grotagold - 10-05-2013

Valchan Voevoda nema potrebe za zakljucavanje teme i nema ovde niko zle namere niti da provocira niti da se podsmeva nikom vec se ponekad poigraju sa recima a to onda ne izgleda bas najlepse. Malo je administracija procistila postove pa se nadam da ce od sada tema nastaviti dalje svojim normalnim tokom. Hvala svima na razumevanje a postavljanje takozvanih komentara za druge "vidovnjake" mozete u nekoj novoj temi.


Odg: Eксперимент уз помоћ видовњак - Acabeograd - 11-05-2013

Naravno da se tema nastvlja,,jedna glupost nemoze nista da pokvari,,,,V,Vojvoda slobodno nastavite da ucestvujete u radu naseg foruma,,,,,i hvala sto ste ponudili svoju pomoc...

ZA SVAKU TEMU SVI KOMENTARI KOJI NISU NA MESTU,,U SKLADU SA TEMOM,,VREDJANJE I SL BICE BRISANI..JEL IMAMO KOLEGE I IZ MAKEDONIJE,BUGARSKE BOSNE ITD,,,,