Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Spisak toponima iz mojih planova
Ma nije . negde sam rekao pa da se ponovim . Oni su isli sa rasljama i pa posle njih sa sondasima pa sad su dubinci neki aktuelni . Svi zalazimo dublje i dublje . to je jedina prednost i novost . tehnologija brate.a to da su mnoge ostave izvadjene - pa jesu . i sami oni su ih vadili da plate sve i svasta . premestali su u sigurnije i tajnje . Ja mislim da su se cele price ovako odvijale .
Znali su oni svaki kamen na terenu gde su bili . znali svaku rupicu i mesta za sklanjanje nisu nalazili posle vec pre kradje . Sa tolikim teretom nisi mogao bezati . kad prodje gungula ako je mesto dobro onda se nije prebacivalo . Pa trosili su oni za sve za obavestenja i za hranu i za sakrivanje . Jataci i ostele stvari .Pa sto si ajduk kad si siromasan , nije valjda da su svi oni mislili da ce kad se dovoljno nakupi da dele po tonu. Nego sta se uzme pa svako po tal i bez do nove potrebe . Nisu oni bili partizani da se bore za neki cilj , vec lopovi za pare . MOJE SKROMNO RAZMISLJANJE .
Odgovori
Ma plandzijo nije svuda zavrseno jer  i mestani ne govore  prave lokacije.....Bazova vrtaca je dobar primer za to ...Dosli ljudi sa dobrim planom ali su hteli da to obave bez deobe sa mestanima a oni ih provalili i pokazavsi im pogresnu vrtacu i nadmudrili i prevarili..To nije nagadjanje vec istina koju sam cuo od mestana....Rovci varaju njih a oni posle slusaju o mestima koja se traze  i cute.....Znaju cesto i tacnu lokaciju ali nit oni diraju nit drugome daju....
Odgovori
zna li neko mesto u vojvodini, banat?
unapred zahvalan
Odgovori
pozdav za site koj ke cita mnogu znaemi a nista nema jas mislam podobro da vidime koj ima tacno mapa ili drugo nesto i so sliki i dokaz da ve vidam do sega mi se dopagja placija i malce nekoj za malo ne dorazbirajne ili samo imat slusnato od nekoj nesto i zatova mnogu nekoj sto citav se u zabluda i gi bunite drugite so lasni mesta ili drugo sakam samo da vi pomognam za nekoi raboti sto tacno imam videno a ne so zporejne samo i verujte ne sala se gubi vreme i zabluda a ova go pisuvam da vi pomognam zosto citav vasite komentari ste vo zabluda da ne se macite za nesto i rekov koj ima mapa mose da se vidime ako treba samo da znete direkno da citat site i da vidat so dokas ili na kraj moseme site sportisti da se sopreme kako klub negde da vidime koj kolku znae i mose da se resi nesto verujte mora slosno i verno togas kospod dava ima za site a toj so losa namera nema nikogas da uspee verujte mnogu pozdrav sa site od srce
Odgovori
Abe Himovich kolku si nepismen i sam ne znaesh...
Odgovori
drugar da ne treba da te ucam ili da ti kasam e takvi kako tebe gi stavate vo zabluda nekoj moses samo da spijes i da sonuvas i nikogas nema da znaes nisto
Odgovori
de be himovic tie dokumentite od dedo ti da ne se pa nikoj g i nema mi se tie se dokumetite sam ose vrtat
Odgovori
Plandzija
Sta trazis od znakova za direkliju pecinu?
Odgovori
sta ti treba u vezi bele vode mogu da ti pomognem.
Odgovori
pozz Ljudi jel neko zna nesto o ovom Milosevom dolu....gde se nalazi...ja znam za jedan Milosev dol to je blizu Nove varosi..
Odgovori
« Starije Teme | Novije Teme »


Skoči na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 2 Gost(a)