Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zanimljive slike za tumacenje !
#11
Svaka pomoc i saradnja je dobrodosla i vrlo rado je prihvatam.  Posto o ovim tehnickim stvarima nemam skoro nikakvo znanje, daj mi ukratko neki podatak o karakteristikama aparata ( da ne trazim puno po netu - jako koci ). Mada po nekim pricama (od "lokalnih" poznavalaca prilika ) potreban je mnogo jaci uredjaj, to mi je i ZEUS predlozio . Moram priznati da nikog takvog ( sa dobrim uredjajem ) ne poznajem i kao sto sam vec rekao slabo razumem tu tehniku ( zbog svega navedenog vidi se zasto je potrebno ostvariti saradnju ovo mi lici na crtani film, neko ima konzervu , a neko otvarac dok se ne sastave svi trpe gladni ). Do duse ko god daje neku informaciju krije veci deo.  Zbog takvih ljudi, vecina stvari ostane samo na prici koja vremenom preraste u legendu i naravno svako ima kraj price po svom nahodjenju. Znam da postoji i neki zapis vezan za ovu lokaciju koji potvrdjuje da je ovo dobar kraj . Mislim da do tog zapisa mogu doci ( siguran sam , upravo potvrdjeno - nazvao sam da proverim dace ga onome ko ce ozbiljno prici resavanju ovog problema ) , ali to je za ozbiljnu pricu sa onim ljudima koji stvarno zele i hoce saradnju . Takodje u prici sa lokalnim poznavaocima prilika postoje i drugi lokaliteti u blizini ( za neke i ja znam ) . cekam lepse vreme da se mogu uslikati pa cu ih pokazati.
Odgovori
#12
Pogledaj na sajtu AAS oni tvrde da imaju svu tu opremu.
Odgovori
#13
a iz kog mesta si ti ako nije tajna?
Odgovori
#14
samim tim kad krijes mesto nista neces pronaci ja i drug imamo vrhunske aparate ali ti sigurno necemo ici dalje od pirota mesto treba da kazes sta ti u djungli i prasumi znaci sigurno ga niko nece naci a pravi zlatar nikad ne ide bez onog ko mu je rekao za znak ili sledi krivokletstvo.
Odgovori
« Starije Teme | Novije Teme »


Skoči na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 1 Gost(a)